Mini jeřáby jsou žádané pro svoji všestrannost. Hodí se jak pro venkovní práce, tak i pro práce uvnitř budov. Díky malým rozměrům a snadné mobilitě jsou vhodné pro práci ve stísněných prostorech a místech s omezeným přístupem.

Minijeřáb JEKKO SPX 532

Nabízíme pronájem mini jeřábu Jekko SPX 532 s obsluhou, který patří mezi ty nejmenší a nejuniverzálnější. Projde standardními zárubněmi 80 cm širokými.

Jeho velkou výhodou je množství doplňkového příslušenství, jako například dálkové rádiové ovládání, hydraulické i manuální výložníky, háky, kladky a přísavky.

Díky svojí konstrukci dokáže zdvihat relativně těžká břemena do vysokých výšek s využitím minimální stabilizační základny. Přitom zůstává práce s ním naprosto bezpečná.

Mini jeřáb Jekko SPX 532 je vhodný pro manipulaci a zdvihání břemen včetně zasklívání a osazování skleněných stěn, balkonových dveří i těžkých nadrozměrných oken a skel.

Výhody

Malé rozměry

Snadná manipulace a transport

Vysoký, tichý a bezemisní výkon

Kompaktnost a skladnost

Plynulý a přesný pohyb

Velký operační rádius

Nastavitelný rozchod dopravních pásů

Technické údaje

Přepravní rozměry: 312070×1950 mm

Pracovní rozměry: 3950x3950mm

Hmotnost: 2653 kg

Max. nosnost: 3200 kg

Max. délka ramene: 14,8 m

Max. výška ramene: 17,3 m

Rozsah ramene: 2,5 – 10,8 m

Motor: diesel /elektro

Výkon: 16,1 kW/ 5,5 kW

Délka lana: 60 m

ZASKLÍVACÍ ROBOT ROBBY 900
(PÁSOVÝ MINIJEŘÁB)

Hmotnost stroje 1.200 kg. max. dosah 4,5m / 250 kg

Nabízíme pronájem minijeřábu Robby 900 – špičkový zasklívací robot, který je vhodný pro zasklívání v exteriéru a interiéru budov. I tento robot je s možností pojezdu s přisátým sklem o hmotnosti 560 kg. Velké skleněné plochy dnes dominují architektuře, skla různých tvarů a velikostí jsou součástí téměř každé stavby. Jejich instalace si však často vyžaduje komplikovaná řešení v těžko dostupných částech staveniště. Žádný problém pro pásového zasklívacího robota, ten se stane nedílnou součástí vašeho pracovního týmu a i výše položená patra pro něj budou hračkou.

Výhody

Malé rozměry

Snadná manipulace a transport

Vysoký, tichý a bezemisní výkon

Kompaktnost a skladnost

Plynulý a přesný pohyb

Velký operační rádius

Nastavitelný rozchod dopravních pásů

naše realizace s minijeřáby